Stichting ZoMa – Spread the Love

Stichting ZoMa - spread the Love

[vc_section el_id=”intro”][vc_row][vc_column width=”1/3″ el_class=”left”][vc_column_text]

Vrijwilligers

[/vc_column_text][vc_single_image image=”6295″ img_size=”full”][vc_column_text]Wil jij ons helpen ontspanning en heling te geven aan mensen die dit heel goed kunnen gebruiken, maar die niet de mogelijkheid hebben om op eigen initiatief een behandelaar in te schakelen? …

Lees verder[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″ el_class=”center”][vc_column_text]

Projecten

[/vc_column_text][vc_single_image image=”6296″ img_size=”full”][vc_column_text]Door korte Reiki-sessies te geven, delen onze vrijwilligers rust en ontspanning met mensen die dat goed kunnen gebruiken. Reiki zien we als universele, helende energie..

Lees verder[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″ el_class=”right”][vc_column_text]

Sponsoring

[/vc_column_text][vc_single_image image=”6297″ img_size=”full”][vc_column_text]Wil je onze missie ondersteunen met een financiĆ«le bijdrage? Laat het ons weten en neem contact op!

mail ons[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″ el_class=”center”][vc_column_text]

Doneren

[/vc_column_text][vc_single_image image=”6013″ img_size=”full”][vc_column_text]Met jouw hulp kunnen we onze vrijwilligers trainen en op pad sturen naar onze locaties door het hele land om kwetsbare doelgroepen Reiki te geven.

Lees verder[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1570522549746{margin-top: 50px !important;padding-top: 50px !important;padding-bottom: 35px !important;}”][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Stichting ZoMa Spread the love” font_container=”tag:h2|font_size:36|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_custom_heading text=”Reiki-sessies voor kwetsbare doelgroepen.” font_container=”tag:p|text_align:left” use_theme_fonts=”yes” el_class=”custom-text”][vc_column_text]

Stichting ZoMa Spread The Love is een vrijwilligersorganisatie die ontspanning en heling biedt door Reiki-sessies te geven aan mensen die dit heel goed kunnen gebruiken, maar die niet de mogelijkheid hebben om op eigen initiatief een behandelaar in te schakelen.

lees verder >

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”6290″ img_size=”full” el_class=”img-radius”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Spread the love magazine – editie 1″ font_container=”tag:h2|font_size:36|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_custom_heading text=”Koop en doneer!” font_container=”tag:p|text_align:left” use_theme_fonts=”yes” el_class=”custom-text”][vc_column_text]

Met de aanschaf van ons magazine steun je onze Stichting. De volledige opbrengt komt ten goede aan Stichting ZoMa. Ga langs 1 van de locaties van ZoMa Opleidingen en koop jouw eigen editie. Lees alles over onze mooie Stichting, interviews met vrijwilligers en locaties. Maar ook alles over Reiki, Holistisch leven en kom te weten wat Quinty Trustfull en Jessie Jazz vinden van Reiki.

Heb je een vraag, interesse in een magazine of wil je verkooppunt worden en helpen om nog meer liefde te verspreiden? Mail ons op communicatie@stichtingzoma.nl

#spreadthelove doen we samen!

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”6519″ img_size=”full” el_class=”img-radius”][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1570538911384{border-bottom-width: 0px !important;padding-top: 50px !important;padding-bottom: 50px !important;background-color: #fff3fb !important;border-bottom-color: #fc7e73 !important;border-bottom-style: solid !important;}”][/vc_section][vc_section full_width=”stretch_row” el_id=”home-contact” css=”.vc_custom_1570534157105{border-bottom-width: 0px !important;background-color: #ffffff !important;border-bottom-color: #d5f2fb !important;border-bottom-style: solid !important;}”][vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”3/12″][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”zomatopcol” width=”9/12″][vc_custom_heading text=”Direct contact?” font_container=”tag:h2|font_size:42|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]

Vragen over onze stichting? Neem contact met ons op, we helpen je graag verder!

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner]    [/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][/vc_section]

    Scroll naar boven